Nadide Villas

Nadide Villas

Bodrum, Turkey - Yüksel Çağlar İş Merkezi No:78/21
TRY 2,500 per night
TRY 2,500 per night

No reviews

Be the first!   Write a review

Description - Villa

Mülklerimiz kendilerinden bağımsız şekilde kendi evinizde hissedeceğiniz konfordadır. Siz ve sevdiklerinize en kaliteli zamanı geçirtmek ve kendinizi özel hissetmeniz için çok çalışıyoruz.

The space
  • Property type: Villa
  • Year built: 2016
  • Renovated: 2020
  • Public classification: 5
Villa accommodations

Lowest price available: TRY 2,500 (Turkish New Lira)

Villa

Villa amenities

Beach Breakfast (extra charge) Car rental Childcare or babysitting Gameroom Icemaker Meeting facilities Open 24 Hours Parking (extra charge) Parking (free) Pool (indoor) Sauna Spa Sports/activities Taxi service Tennis WIFI (extra charge) WIFI (free)

Room amenities

Balconies Coffee/tea maker Keyless entry Mini-bar Video games Voicemail WIFI


Policies
Price details

TRY 2,500 per night (Turkish New Lira)

Credit cards: Not accepted on location

Booking and cancellation policy

Unless otherwise specified, booking payments are non-refundable.

Hesabımıza yatırılan, villa/apart bedelinin ön ödeme miktarı (EFT ile, veya Havale ile) ödeme yaptığınız andan itibaren, villaya/aparta giriş tarihinize 10 günden az kalıncaya kadar yapılan iptallerde, ön ödeme ücretinizin tamamı yanacaktır. Rezervasyon tutarının %40 dır. Bu ödemenin tamamı villa/apart sahibine ön ödeme olarak yapılmıştır. Geriye kalan miktarı, villaya/aparta girişte peşin yada kartla tarafımıza ödemeniz gerekmektedir.Eğer villaya/aparta giriş tarihinize 10 günden fazla bir süre kala rezervasyonunuzu iptal ettirmek isterseniz, yatırmış olduğunuz para eksiksiz olarak iade edilmektedir.Villaya/aparta giriş yapılmaz ve herhangi bir iptal bildirilmez ise ve villada/apartta hiç konaklama olmaz ise yapılan ön ödeme geri iade edilmez.Misafirlerin villa/apart bedelinin tamamını Nadide Villas’a EFT yada havale ile ödemesi durumunda %15’lik bir indirim sağlanmaktadır. Kart ile ödemelerde geçerli değildir.Herhangi bir nedenle, villa/apart rezervasyonunun Nadide Villas tarafından iptal edilmesi durumunda, bu durum en kısa zamanda müşteriye bildirilecektir ve parası eksiksiz iade edilecektir.

İnternet sayfamızda belirtilen villa/apart kiralama bedelleri günlüktür. En az (4 gece) konaklamaya izin verilmektedir.. Kapora, banka hesaplarımıza havale yolu ve EFT yolu ile, ile yapılabilmektedir.Hasar depozitosu villanın/apartın Girişte nakit ödenmek şartı ile 500,00 TL hasar depozitosu alınmaktadır. Hasar depozitosu müşteriden, villaya/aparta giriş günü nakit olarak tahsil edilecek çıkış günü nakit olarak verilecektir.Rezervasyon başlangıç günü villaya/aparta giriş saati, saat 14.00 dır. Rezervasyon sonunda villadan/aparttan ayrılış saati tüm bölgelerimiz için, en geç sabah saat 10:00 dur. Seyahat planlarının her iki tarafın da mağdur olmaması için bu saatlere göre yapılmasını önemle hatırlatırız. Erken çıkış yapılmak istenmesi durumunda 24 saat önceden bilgi verilmesi gerekmektedir.

Rezervasyon bilgileriniz elektronik posta, SMS veya telefon yolu ile tarafınıza ulaştıktan sonra villa/apart 2 (iki) iş günü kapora ödemenizi yapabilmeniz için adınıza rezerve edilerek bekletilir. Ödemeniz gereken kapora tutarı ve banka hesap numaralarımız, villanın/apartın müsaitlik durumu kesinleştirildikten sonra ayrıca elektronik posta,SMS veya telefon yolu ile tarafınıza bildirilecektir.Kaporanın Havale veya EFT ile alınamaması durumunda Nadide Villas müşteriye bilgi vermeden ön rezervasyonu iptal etme ve villaya/aparta başka rezervasyon alma hakkına sahiptir.Villa/Apart rezervasyonunuzun kesinleştirilebilmesi için villanın/apartın toplam kiralama bedelinin % 40’ını kapora olarak EFT yada havale olarak göndermesi kalan kısmının da Otele girişte nakit veya kredi kartı ile ödemesi gerekmektedir.Tarafınıza, villa/apart girişinde karşılıklı olarak imzalanan ’Villa/Apart Kira Sözleşmesi’ ve kalan ödeme ve hasar depozitosunun tamamı alınmadan villalarımıza/apartlarımıza giriş yapılamamaktadır. Bu nedenle oluşabilecek mağduriyetlerin önlenebilmesi için bu miktarların villaya/aparta giriş günü nakit olarak yada kredi kartı ile yanınızda hazır edilmesi önemle hatırlatılır.

Location - Villa

Yüksel Çağlar İş Merkezi No:78/21
Bodrum
Muğla Province (Muğla)
Turkey